• me @YouTube
  • me @Facebook
  • me @Twitter
29.06.2017
Navigācija
Pasākumi
<< Jūnijs 2017 >>
Pi Ot Tr Ce Pk Se Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Random videos
Airsoft CQB TEAM intro

Mana airsoft ieroču kolekcija. My airsoft guns collection.

Latest videos
M4 Gearbox Disassembly and Reassembly

#Roliss play airsoft Dalbē @NamejsAirsoft "CHAIN REACTION" 25.09.2016

Viewed videos
Airsoft Latvia Ādaži

AIRSOFT PLAKANCIEMS 13.07.2013

Biedru bildes
View All
Mūs atbalsta
Airsoftizklaide.lv

Liepājas airsoft team

Gunfire.pl

http://www.ema.lv

http://www.euroairsoft.org/

http://www.apparks.lv/

http://arsenal-lv.com/

Liepājas airsoft team

Topgun.lv

Airsoftracker.com

Milsim.lv

Airsoft & Paintball tactics
airsoft, airsofts
Airsoft gun repair
Airsoft gun repair
Skatīt topiku
 Printēt topiku
Formastērpi airsoftā
Arturs
Piedaloties vienā no spēlēm, kāds cilvēks Bundesvēra formastērpā izteica savu viedokli par formastērpa nozīmi airsoftā....un teica, ka L.A.T formastērpi nodod pozīcijas, ir viegli pamanāmi telpās un uzšuves ir redzamas un katrā ziņā izvēlētais melnais formastērps esot demaskējošs. Ko tādu es savā pieredzē dzirdēju pirmo reizi. Sakarā ar to, ka tas notika komandas biedru klātbūtnē - tad nu mans pienākums ir paskaidrot un izskaidrot kāpēc šis cilvēks runāja muļķības. Melnus formastērpus izmanto gandrīz visas pasaules speciālie policijas spēki. Uzšuves ir lielas un labi pamanāmas. Daži piemēri.
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e0/US_Immigration_and_Customs_Enforcement_SWAT.jpg
www.bildites.lv/images/9q2xg0ecemgms6s7f1fk.jpg
www.bildites.lv/images/ci2q7hx611gt5z7arqoi.jpg

Tātad, kā redzam dažos attēlos ir gan melni formastērpi, gan uzšuves un pat demaskējošas galvassegas. Kāpēc tā un ne citādi? Līdz ar to mēs secinām - ka katram uzdevumam sava specifika. Mēs lieliski zinām, kāpēc armija nav spējīga veikt visus drošības uzdevumus....tā pat arī airsoftā. Airsofts ir jāuztver vienkāršāk. Airsoftā nav tās distances, nav tās psiholoģiskās un morālās spriedzes un pat fiziskā slodze nav tuvu tam visam, kādas ir militārajā jomā. Airsoftā viss ir nosacīti - pretinieks vienmēr būs gatavs, viņš vienmēr tevi jau gaidīs un būs morāli un psiholoģiski tam sagatavojies + to visu pavadīs labs garastāvoklis un sacensību gars. Tas viss būs pozitīvi.
Spēlējot airsoftu vairākus gadus tikai tumšā krāsas formastērpā, varu apgalvot, ka es gan izšauju kamuflāžas mežos, kā kamuflāžas mani izšauj telpās. Un varu apgalvot, ka tas nenotiek dēļ uzšuvēm, formastērpiem, bet gan tikai un vienīgi taktiskā ceļā. Cilvēks ar augstām individuālajām prasmēm airsoftā var spēlēt džinsos un sarkanās kedās, bet auns var ģērbt ghillie suitus, būt ar 170 m/s marķieri, bet jēga no viņa nebūs, ja viņš nav apguvis taktiskās iemaņas airsoftā. Tāpēc varu ieteikt jaunajiem un esošajiem airsofteriem droši spēlēt sev tīkamā formastērpā, kurš tev patīk un tik daudz nesatraukties par maskēšanos u.t.t Centies sevi pilnveidot individuāli, gan komandā. Apgūsti airsofta iemaņas treniņos. Attīsti operatīvo domāšanu, prasmi nolasīt apkārtni, paredzēt pretinieka darbības u.t.t Prasmi ātri piešaut marķieri, ātri nospiest mēlīti. Mācies to darīt no dažādiem stāvokļiem. Apgūstot šīs iemaņas, palīdzēs tev daudz sekmīgāk uzvarēt spēlē, nekā tavs formastērps. Komentējam savu pieredzi.
Tactic is a way to pro

LAPSA_88
Domāju ka policijai, specvienībai ir tādas uzšuves, lai civilie un citi kolēģi varētu viņus viegli pamanīt, izvairoties no frendly fire Wink
Ņemot vērā ka airsofta distances ir tādas kādas ir, nav jau liela jēga mālēties nez kādās krāsās, ja pat neredzēsi ka pretinieks tuvojas, tad dzirdēsi noteikti, līdz ar ko paliek katrs pie tādām krāsām, kādas katram patīk labāk... Wink

Lucky
Atļaušos mazliet oponēt.
No pieredzes varu teikt ka zālē ir uzkāpts rokas, jo bija woodland un ar krāsotu seju.
Kā ar nācies pielīst tik tuvu ka vari uzlikt vienkārši roku uz plecu.....
Bet man individuālā iemaņas gan nav veidotas spēlējot airsoftu, bet gan tiek tikai pieslīpētas un pārbaudītas airsoft'ā.
Tapēc es uzskatu, ka maskēšanās airsoftā nav bezjēdzīga.

Par jūsu melnajiem varu teikt ka uz zaļā fona tik tiešām esat daudz ātrāk pamāni, jo īpaši ja vēl dzirdi šavienu, tad skatoties tajā virzienā melno parasti ierauga ātrāk.

Cita lieta gan ir ēkas, esmu jūsējiem paskrējis garām tikai tpc ka tumsā viņi pazūd, kā arī skrundā kārtējo reizi pierādījās ka telpās kuras jau tā ir tumšas, skatoties no lauka puses, melnās formas vienkārši pazūd.

Arturs
Lucky cik pieredzējis bija airsofteris kuram tu pielīdi klāt? Nesaku, ka nav bezjēdzīgi, bet tam nav izšķirošā loma airsoftā, kāda tā ir militārajā sfērā...

Tieši tā - par ēkām un melno formu esmu dzirdējis tikai to labāko, bet šeit cilvēks tieši pārmeta to, ka ēkās uzreiz mūs pamana, bet kā jau teicu šie pārmetumi ir cita iemesla vadīti, ne jau ņemami nopietni vērā.
Tactic is a way to pro

Kovrone
Es šo te dzirdēju tikko bijušajā Plakanciema spēlē. Tad tu biji tas spēlētājs ar LAT uzšuvēm? Es kādu brīdi lūrēju, jo man tā vismaz likās.. Grin

Bet jā, man arī sākumā šķita, ka melna, vai pretēji, gaiša forma ātri izceļas uz fona un nodod. Bet parasti komandām vismaz āra spēlēs esot pretim viena otrai nav jau jēgas īsti spēlēt paslēpes. Bieži vien spēlētāji tālumā atklāti iet apkārt pa lauku, jo nav jau neviena, kas trāpītu. Tur daudz ko izsaka tas kā komanda spēj darboties kopā, komunicēt un, kā spēlētāji reaģē uz situācijām un izmaiņām.

Piemēram, to vienu pašu uzvarēto spēli, ko mēs kā dzeltenie, vai zaļie (īsti neatceros) izcīnījām bumbas likšanā noteica fakts, kā komanda dalījās grupās sākumā, noteica kas ko darīs un pakāpeniski strādāja, lai tiktu līdz vajadzīgajai vietai un to nosegtu līdz beigām. Ja visi kā bariņš skraidītu kur kurais, tad jau nekas neiznāktu.

Un viens labi redzams, pieredzējis spēlētājs var iznest kādus 3-4 paslēpušos, ne tik pieredzējušus spēlētājus, ko novēroju spēles laikā, kad mani nošāva pretinieks un pēc tam aizgāja aplasīja vēl pāris komandas biedrus.
masterspinal.free.fr/userbars/bb-user.jpg

Alutinsh
Ar paziņām spēlēju kamuflāžas tērpos un pārsvarā lauka dažu ēku un meža apvidos. Laukā ( tikai ne pilsētā pie ēkām ) un mežā, raibo formu un nemālētu seju nevar redzēt Wink tikai ja kustās tad var. Par civilajiem spēlētājiem ir cits stāsts. Par Policiju un tās SUV`u ir arī cits stāsts. Armija un armijas SUV atkal cits. Pieminēju civilos, mums daži tikai spēlē, pārējie esam no prof. dienesta un ZS, spēlējam, lai uzlabotu iemaņas un visu pārējo. Un mēs nepiekopjam taktiku 70m attālumā staigāt atklāti, jo cenšamies piedomāt pie realitātes. Zinu armijas cilvēkus kas tā dara un necenšās to piedomāt - pirmos nošāva un pēc tam kauja jau risinājās lēnāk un pārdomātāk Smile

davis
Cita lieta gan ir ēkas, esmu jūsējiem paskrējis garām tikai tpc ka tumsā viņi pazūd, kā arī skrundā kārtējo reizi pierādījās ka telpās kuras jau tā ir tumšas, skatoties no lauka puses, melnās formas vienkārši pazūd.

Piekritu jo nav ipasi jacensas pazust ja var izmantot enu un ari saules gaismu
P esi kada eka un gaidi pretinieku pa logu un saule spid no muguras pus loti paredzami ka tevi nepamanis jo kas tev tuvosies vinam acis spides saule un tumsa tevi nepamanis
bet par kamoflazu kan piekritisu ka tas ir snaiperam bet parejiem nav jegas
D.Eglis.

Joiner
Ja ir pietiekamas prasmes, tad var pazust jebkādā tērpā. Un, protams, tērpa noderīgums ir ļoti atkarīgs no vides, kurā notiek spēle.

Pāriet uz forumu:
Ielogoties
Lietotāja vārds

Parole

Neesi reģistrēts biedrs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Iesaki
Facebook
Draugu lapa
Seko mums arī