Airsoft Dobele

1.Pāris teikumos par sevi.

Mani sauc Mārtiņš, esmu airsoft entuziasts no Jelgavas. Esmu arī policists un pavārs.

2. Cik sen nodarbojies ar airsoftu?

Ar airsoftu nodarbojos apmēram četrus gadus, bet ar spēļu organizēšanu nodarbojos nepilnus divus gadus.

3. Kas tevi piesaistīja airsoftā, lai ar viņu aizrautos?

Mani piesaistīja tas, ka spēles ir taktiskas. Pirms tam biju mēģinājis peintbolu, taču tas tik ļoti neaizrāva, kā to izdarīja airsofts, jo ieroču replikas ir līdzīgas īstiem ieročiem.

4. Kas tev pašam airsoftā šķiet visaizraujošākais elements?

Tas, ka katrs spēlētājs sev var atrast vistīkamāko un ērtāko spēles pozīciju, ieroci, un arī tas, ka spēle norisinās sadarbojoties ar komandas biedriem, un, protams, spēle norisinās taktiski.

5. Pastāsti īsumā par airsofta poligonu Dobelē.

Laukuma apdzīvotā daļa pagaidām ir 3 hektārus liela. Kopumā laukuma platība ir 6 hektrāri, kur atlikušo neizmantoto platību drīzumā plānots iekārtot. Uz doto mirkli laukumā veidojam pārmaiņas, būs jauni šķēršļi, tiks nedaudz nobrucinātas esošās ēkas, lai spēlētājiem būtu droši tur ieiet un spēlēt, jo uz doto mirkli atrasties ēkās esmu aizliedzis. Bet tā visādi citādi laukums paša acīm liekas foršs un ar nākotni.

6. Vai esi saskāries ar kādām problēmām veidojot airsofta poligonu?

Vislielākā problēma uz doto brīdi ir blakus ciematā dzīvojošie jaunieši, jo ļoti bieži aizbraucot uz laukumu konstatēju, ka ir nogāzti kādi šķēršļi, ir pat bijis dedzināšanas gadījums. Problēma arī ir tāda, ka Dobelē ir maz airsofta entuziastu, taču cenšos sevi reklamēt, un arī vietējie lēnām sāk ievērot laukumu.

7. Vai esi plānojis kādu airsofta spēli sadarbībā ar kādu citu airsofta spēļu organizatoru?

Jā, bet par cik laukums vēl nav pilnvērtīgi izveidots, to esmu atlicis uz vēlāku laiku. Bet tomēr citu airsofta spēļu organizatori ir bijuši uz mūsu organizētiem pasākumiem, kas ir lieliski, jo ir iespēja viņus iepazīt un apmainīties ar idejām un pieredzi.

8. Ko par tavu aizraušanos saka tavi tuvākie cilvēki? (Ģimene, draugi u.t.t)?

Mani ļoti atbalsta sieva, un radinieki. Sieva Laila arī citreiz palīdz organizēt un novadīt kādas privātās grupas pasākumus un ir mana labā roka. No draugiem reti kurš zina, kas ir airsofts, bet kad izmēģina, tad arī viņiem tas liekas aizraujošs.

9. Kādām īpašībām jāpiemīt airsofta spēļu organizatoram?

Organizatoram ir jābūt entuziastiskam, vadītspējīgam, saprotošam, stingram, neatlaidīgam, komunikablam, draudzīgam, daudzpusīgam, bezbailīgam un atbildīgam.

 10. Kādi ir tavi plāni airsoftā uz 2022.gadu?

Labiekārtot laukumu un tajā esošās ēkas, rīkot tematiskās publiskās spēles, rīkot arī vakara spēles, pēc kurām ir iespēja pasēdēt pie ugunskura un pacept šašliku. Protams, vadīt spēles arī privātajām grupām. Un kas to lai zina - varbūt prātā ienāks vēl kāda forša ideja, ar kuru tad noteikti dalīšos Dobeles Airsoft facebook lapā.

Komentāri
Nav komentāru
Komentēt
Ielogojies, lai komentētu.
Reitings
Pievienot reitingu var tikai reģistrēti biedri.

Lūdzu ielogojies vai reģistrējies lai vērtētu.

Nav reitings.
Ielogoties
Lietotāja vārds

ParoleNeesi reģistrēts biedrs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.